IDEAL TECHNICAL SOLUTIONS

Powrót

2016-04-18

Ideal Technical Solutions to nowa, profesjonalna marka, która oferuje szeroki wybór innowacyjnych produktów z zakresu elektrycznej aparatury modułowej.

IDEAL TS to nasza odpowiedź na potrzeby rynku. Dotychczas produkty z zakresu aparatury modułowej oferowaliśmy pod szyldem marki Kanlux. Jednak chcąc sprostać intensywnemu rozwojowi tego segmentu rynku specjalnie dla naszych Klientów wyodrębniliśmy nową specjalistyczną markę.

W IDEAL TS specjalizujemy się w aparaturze modułowej między innymi w: aparaturze mocy, aparaturze zabezpieczającej, aparaturze kontrolno-sterującej, w ofercie posiadamy także obudowy i rozdzielnice. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom oraz wysokiemu poziomowi technicznemu urządzenia marki IDEAL TS gwarantują niezawodną pracę przez długie lata.

Jesteśmy w stanie sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów i stajemy się jeszcze bardziej konkurencyjni na rynku rozdzielczej aparatury modułowej. Proponowane przez nas produkty spełniają wszelkie wymagane normy obowiązujące na rynku. Co więcej zostały one gruntownie przebadane w profesjonalnych laboratoriach i otrzymały wszelkie wymagane certyfikaty.

Naszym Klientom zapewniamy obsługę i wsparcie inżynierskie na najwyższym poziomie przez cały cykl życia produktu, włączając w to usługi posprzedażowe, doradztwo techniczne oraz do 5 lat gwarancji.

Wybierając produkty marki IDEAL TS nasi Klienci zyskują pewność: bezpieczeństwa, bezawaryjnego użytkowania oraz jakość spełniającą najwyższe normy wymagane na rynkach europejskich.